O nas

o nas_piekarnia_bezglutenowa

Zdrowy bezglutenowy chleb na zakwasie to nasza specjalność. Mamy też pieczywo na zakwasie i to nie jedyne nasze propozycje.

Siłą napędową dla nas są słowa, które często słyszymy i czytamy: "dziękujemy, że robicie to co robicie, zmieniacie nasze życie".

Najważniejsze jest dla nas jakość rzemieślniczego bezglutenowego pieczywa 100% bezpiecznego dla osób z celiakią.
100% receptur naszych produktów wymyśliłyśmy od zera, wkładając serce, pot, łzy, abyście mogli jeść pieczywo jak dawniej, z jedyną różnicą, że bezglutenowe.Przeczytaj opinie klientów. Kiedy otwarte i jak kupić sprawdzisz w zakładce jak kupić.

Jesteśmy O MATKO Z CÓRKĄ - nazwa nie jest przypadkowa. Jesteśmy rodzinną rzemieślniczą pracownią bezglutenową. Jesteśmy zarówno piekanią jak i cukiernią bezglutenową w Warszawie - mamy dwa sklepy stacjonarne w stolicy i prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Pieczemy i tworzymy  receptury - przede wszystkim zdrowe i smaczne dla osób, które są na diecie bezglutenowej. Coś dla siebie znajdą osoby szukające produktów bezcukrowych czy wegańskich. Dni otwarcia i aktualne godziny znajdziesz w zakładce kontakt.

Możecie u nas zamówić ciasta bezglutenowe i bez cukru oraz bez laktozy oraz okolicznościowe torty bezglutenowe.

Należymy do programu  "MENU BEZ GLUTENU".

Nasi klienci doceniają to, że staramy się cały czas ulepszać receprtury, tworzyć nowe produkty (przynajmniej jeden nowy produkt na tydzień), łatwo można się z nami skontaktować i uzyskać informację lub zarezerwować produkty z odbiorem.

Używamy mąk jednorodnych, żeby produkty były wartościowe odzywczo. Nie używamy chemii, spulchniaczy, hydroksycelulozy, enzymów.   

Łatwo też możecie zamówić online - z dostawą w Warszawie (dostarczamy świeżo wypieczone tego samego dnia) lub poza Warszawę wysyłamy kurierem.


--------

We are  O MATKO Z CÓRKĄ - the name is not accidental. We are a family-run, gluten-free craft workshop. We bake and create unique recipes - primarily healthy and tasty for people who are on a gluten-free diet.

Idź do góry