Jak kupić

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jakie są wskazania do diety bezglutenowej?

Każdy powinien ocenić swoją sytuację zdrowotną i samopoczucie. Eliminację glutenu zaleca się gdy wprowadzamy dietę antyzapalną tj. gdy chorujemy na choroby autoimmunologiczne, mamy problemy z tarczycą  np.  Hashimoto, chorujemy na choroby przewlekłe np. rak, borelioza, czy po prostu źle czujemy się po spożyciu glutenu. Oczywistym jest że przy celiakii nie można spożywać glutenu. Dzięki odstawieniu glutenu wyciszamy procesy zapalne w organizmie i powinniśmy mieć generalnie lepsze samopoczucie np. więcej energii, lepszą koncentrację, czuć się lżej. Oczywiście każdy może mieć inne dolegliwości i indywidualne korzyści z odstawienia glutenu. A na koniec wszystko sprowadza się do jakości spożywanego pieczywa. 

2. Czy Wasze pieczywo jest bezpieczne dla osób z celiakią?
Co roku jesteśmy audytowani pod kątem bezpieczeństwa produkcji i mamy aktualny certyfikat "MENU BEZ GLUTENU" Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. 100% specjalizujemy się w pieczywie bezglutenowym, wszystkie nasze mąki pochodzą ze specjalnych linii produkcyjnych.

 

3. Dlaczego koszt wysyłki jest 15 zł na Frisco jest 0 zł?

Za Frisco stoi potężna grupa kapitałowa EUROCASH która inwestuje dziesiątki milionów rocznie w swój projekt. My jesteśmy małą rodzinną firmą nie mamy zaplecza dużej korporacji, która pokryje koszty dostaw. Podobnie Allegro.
4. Czy koszt dostawy kurierskiej 15 zł musi być tak wysoki? 
Obecnie płacimy za kuriera DHL niemal 19 zł nie mówiąc o koszcie opakowania, pakowania.

5. Czemu dostawy są tylko w środy? 
Nasza własna dostawa faktycznie jest w środę - dowozimy świeże pieczywo w Warszawie ale możecie też podjechać do sklepów stacjonarnych (4 dni w tygodniu) oraz zamówić przez fyrtel market z dostawą na kolejny dzień (wtorki, piątki, soboty). 

6. Czy nie możecie pakować chleba w folię?
Mamy opór żeby to robić. Pakujemy pieczywo w ekologiczny papier, natomiast nie ma kłopotu, jeśli pieczywo Ci zacznie czerstwieć zajrzyj do zakładki - odświeżanie pieczywa - możesz sprawić, że łatwo i szybko odzyska świeżość, chrupkość i miękkość

 

JAK KUPIĆ

1. Zamów online (zamówienia realizowanie w danym tygodniu zbieramy do niedzieli poprzedniego tygodnia np. Składasz zamówienie w niedzielę  i realizujemy je w kolejnym tygodniu) 

A) z dostawą w Warszawie 

B) z wysyłką kurierską poza stolicę

C) z odbiorem w sklepie  

Do dostawy i wysyłki pakujemy dla ciebie świeżo wypieczone pieczywo

2. Kup stacjonarnie - w wybrane dni nasze w sklepach  przy Franuskiej 25 i Kłobuckiej 8 w Warszawie można kupić wybór pieczywa z półki  bez zamówień

W sklepie zawsze mamy  dla ciebie świeżo wypieczone pieczywo

3. Zamów z dostawą FYRTEL MARKET - dostawy zawwsze wtorki, piątki i soboty - zamówienia można złożyć dzień wcześniej

 

ZAMÓWIENIA ONLINE:

Wysyłamy zawsze świeżo wypieczone pieczywo. 
 

Zamów do niedzieli do końca dnia a

A) WARSZAWA wieże pieczywo przywieziemy do Ciebie w środę w Warszawie w godz 18.00-22.00 (transportem własnym dostarczamy do dzielnic: Białołęka, Bielany, Bemowo, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursynów, Wola, Żoliborz) Czy musisz być w domu w czasie dostawy?

Nie. Wystarczy że w zamówieniu podasz nam kod wejściowy do klatki możemy zostawić zamówienie pod drzwiami lub u ochrony, u sąsiada. Nie ma problemu.

B) wysyłamy kurierem do lokalizacji w Polsce ( wysyłamy wtorki i środy) 

C) Możesz też odebrać - Kłobucka 8 ( środa) Francuska 25 - (piątek) 
 

STACJONARNIE: zakupy z półki, bez zamówień 

- wtorki i piątki: 12.30-19.00 Francuska 25 (Saska Kępa, obok Cedzaka)  - tuż przy rondzie Waszyngtona.

- środy 12.00-19.30 oraz soboty 10.30-16.00 Kłobucka 8 (Ursynów: Mokotów, bliżej ul. Złoty Potok) - parkujcie na czas zakupów na placu przy Kłobuckej 11   

----

Możliwości zapłaty:

1. Szybki przelew, BLIK przy złożeniu zamówienia

2. Opłacenie przelewem nr konta do wpłat:

10 1140 2004 0000 3802 7874 1028

----

AKTUALNE PUNKTY ODBIORU: 

Siedziba piekarni:

ul. Kłobucka 8 lok 7 (bliżej ul. Złoty Potok)

02-699 - Warszawa 

Ul. Francuska 25 - obok Cedzak  ( wtorki i piątki 12.30-19.00)

Jesteśmy rzemieślniczą piekarnią i cukiernią 100% bezglutenową. Należymy do "MENU BEZ GLUTENU". Nie używamy gotowych miksów - bazujemy na mąkach jednorodnych i własnych recepturach. Ciasto wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Wszystkie mąki są bezglutenowe i pochodzą  z osobnych i bezpiecznych  linii produkcyjnych.

Przeczytaj opinie klientów.

 

Wszystkie produkty są z powodzeniem mrożone przez naszych klientow. Szczegółowe informacje jak odświeżyć pieczywo znajdziesz w zakładce: jak odświeżyć pieczywo. 
 

 

Zdrowy bezglutenowy chleb na zakwasie to nasza specjalność. Mamy też pieczywo na zakwasie i to nie jedyne nasze propozycje.

Siłą napędową dla nas są słowa, które często słyszymy i czytamy: "dziękujemy, że robicie to co robicie, zmieniacie nasze życie". 

 Najważniejsze jest dla nas jakość rzemieślniczego bezglutenowego pieczywa 100% bezpiecznego dla osób z celiakią. 
100% receptur naszych produktów wymyśliłyśmy od zera, wkładając serce, pot, łzy, abyście mogli jeść pieczywo jak dawniej.

 

Idź do góry